DC 24 kW Duvar Tipi Şarj İstasyonu

kesintisiz çalışma süresi

DC Şarj İstasyonları

Yüksek gerilimli batarya sistemlerine sahip, elektrikli otomobil üreticileri tarafından onaylı (OEM Onaylı) cihazlar olup, gelecekte üretilecek tüm marka modeller dahil olmak üzere araçların rahatlıkla şarj edilmesi için tasarlanmıştır.

DC ŞARJ İSTASYONLARI

DC 24 kW Duvar Tipi Şarj İstasyonu

AC Wallbox

Şarj İstasyonları

Dünyanın en büyük markalarının güven duyduğu ABB ile B-CHARGE işbirliği sayesinde elektrikli araç şarj istasyonlarınızın performansını ve kullanılabilirliğini güvence altına alın!

AC Wallbox ŞARJ İSTASYONLARI

DC 24 kW Duvar Tipi Şarj İstasyonu

Mini DC

Şarj İstasyonları

Terra DC duvar tipi şarj ünitesi, çok çeşitli kullanım durumlarına uygulanabilir. Ultra kompakt dizaynı ve yüksek voltaj şarjı sayesinde mevcut ve gelecekteki elektrikli araçları destekleyen geleceğe dönük bir yatırımdır.

Mini DC ŞARJ İSTASYONLARI

DC 24 kW Duvar Tipi Şarj İstasyonu

Mobil / Taşınabilir

Şarj İstasyonları

B-CHARGE Mobil/Taşınabilir şarj cihazları geleceğe uyumlu ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat kullanım kolaylığı sağlar. Şarj istasyonunuzu yanınızda taşımanın avantajı ile menzil endişesine son.

Mobil / Taşınabilir ŞARJ İSTASYONLARI

previous arrow
next arrow
Hakkımızda

akıllı, güvenilir ve emisyonsuz ulaşım ile

Geleceği Birlikte Şarj Edelim

B-CHARGE olarak akıllı, güvenilir ve emisyonsuz ulaşımın herkes tarafından her yerde erişilebilir olacağı, sürdürülebilir bir gelecek için mobiliteyi destekliyoruz.​ Elektrikli araçlar ve e-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesinde rol almak, bu çerçevede doğal çevre koşullarını korumak ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla, Bakırcı E Mobility Teknoloji A.Ş faaliyetine başlamıştır.

Türkiye’deki elektrikli araçlara dair altyapının desteklenmesi amacıyla; elektrikli araç şarj cihazları satışı (AC Wallbox şarj cihazları, DC şarj istasyonları, Mini DC şarj istasyonları, Mobil veya taşınabilir şarj cihazları ve her çeşit Type2 şarj kabloları) , şarj cihazları servis ve teknik altyapı desteği, şarj istasyonları network operatörü ve güneş enerji sistemleri (GES) satışı ile tüm bu sistemlerin kurulum ve teknik eğitim ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Satış Hizmetleri

EA Üreticileri Tarafından Onaylı

Şarj İstasyonları

Elektrikli araçlar için şarj istasyonları satışı yapılmaktadır. (AC Wallbox şarj cihazları, DC şarj istasyonları, Mini DC şarj istasyonları, Mobil veya taşınabilir şarj cihazları ve her çeşit Type2 şarj kabloları). İstanbul genel merkezde uzman kadrosu haricinde, Türkiye'nin farklı bölgelerinde yerleşik uzman saha satış kadrosu mevcuttur.
Satış Hizmetleri Konsept
technıcal servıces
Teknik Servis Hizmetleri

Hızlı, Güvenilir, Çözüm Odaklı

servis hizmetleri

B-CHARGE Servis Hizmetleri; Elektrikli araçlar şarj cihazları ile ilgili keşif, montaj ve devreye alma ile her çeşit şarj cihazları için gereken tesisat ve kablolama işleri tarafımızca yapılmaktadır. B-CHARGE servis hizmetlerinin önem ve hassasiyeti doğrultusunda, kendi bünyesindeki servis personeli ve anlaşmalı servis noktaları ile birlikte aynı gün içinde hizmet verme kapasitesine sahiptir.
Network Operatör Yazılımı

Şarj İstasyonları

Yönetim Sistemi

B-CHARGE Network Operatör Yazılımı; şarj istasyonlarının kontrolü, ödeme yöntemleri, verimlilik raporları, araç/kişi data oluşturulmasını sağlayan bir veri tabanıdır. Elektrikli araç şarj cihazlarının tarifeleri belirlenmesi, enerji tüketim raporları, arıza durumları anlık olarak kontrolü ve yazılım güncellemeleri gerçekleştirilebilir.
App + Web Portalı
ARCHITECTURAL DESIGN
Mimari Tasarım

Çevreci, Toplulukla Uyumlu ve

sürdürülebilir

Şarj istasyonu tesisleri için mimari tasarımlar ve çeşitli uygulamalar üreten Türkiye’deki tek şarj istasyonu operatörüdür. Profesyonel mimari kadrosu ile özel şarj istasyonları konsept tasarımları ve tesislerinin projelendirilmesinden sonuçlandırılmasına kadar geçen süreçte anahtar teslim çözümler sunar.
Güneş Enerji Sistemleri

Her yerde, Herkes İçin

Ulaşılabilir enerji

B-CHARGE olarak Güneş Enerji Sistemleri (GES) konusunda müşterilerin taleplerini karşılamak amacıyla Türkiye’nin önde gelen Güneş Enerji Sistemleri üreticileri ile işbirliği içerisinde olup bu alanda da hizmet vermektedir. Başta endüstri alanında hizmet veren firmaların çatı enerji sistemleri ile talebe göre; rezidans, site, villalara GES kurulumu yapmaktadır.
SOLAR ENERGY SYSTEMS
Training
Eğitim

ŞARJ İSTASYONLARI

Eğitimlerİ

Bakırcı Akademi işbirliği ile İstanbul’daki eğitim merkezimizde, AC şarj cihazları veya DC yüksek hızlı şarj cihazları dahil olmak üzere tüm elektrikli taşıtlar için üretilen şarj istasyonları hakkında kapsamlı teknik eğitim hizmeti veriyoruz.
İş Geliştirme

Optimum Şartlarda

Stratejik İşbirliği

Şarj istasyonları ile ilgili yatırım yapmak isteyen firmalara verdiğimz danışmanlık dışında; şarj yatırımları konusunda yönetimden organizasyona söz konusu şirket için en uygun ve doğru faaliyet adımlarının belirlenerek tavsiyelerde bulunulması.
İş Geliştirme Şarj Yatırımları

Genel Müdürlük
Baklacı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 119
34830 Çavuşbaşı – Beykoz / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 479 13 00
Fax+90 (216) 479 72 92

Satış Sonrası Hizmetler
Baklacı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 119
34830 Çavuşbaşı – Beykoz / İSTANBUL 
Tel: 444 71 02

Eğitim Merkezi
Baklacı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 119
34830 Çavuşbaşı – Beykoz / İSTANBUL
Tel: 444 71 02

Ankara Şube
Karapürçek Mah. 345 Sok. No: 22/13
Altındağ / ANKARA
Tel: 444 71 02

İzmir Şube
Osmangazi Mah. 567 Sok. No: 9/1 C
35535 Bayraklı / İZMİR
Tel: 444 71 02