Mimari Tasarım Hizmetleri

Çevreci, Toplulukla Uyumlu ve Sürdürülebilir

Şarj istasyonu tesisleri için mimari tasarımlar ve çeşitli uygulamalar üreten Türkiye’deki tek şarj istasyonu operatörüdür. Yeni nesil teknolojiler ile tüm güncel teknikleri ve yaklaşımları takip ederek en başta çevreci, toplulukla uyumlu ve sürdürülebilir olmayı hedefleyerek Türkiye’de şarj istasyonları tesislerinin gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir.
Mimari Şarj İstasyonları Tesisleri

Mimari Tasarım Hizmetlerimiz Nelerdir?

Profesyonel kadrosu, tedarikçileri ve alt yüklenicileriyle özel şarj istasyonları tesislerinin projelendirilmesinden sonuçlandırılmasına kadar geçen süreçte anahtar teslim çözümler sunar.

Proje Yönetimi

Müşterilerimiz talebi doğrultusunda kabul edilen mimari inşaat başlangıcından itibaren teslim edilene kadar tüm sürecin yönetimi. Uygulaması tarafımızca yapılmayan işlerin proje yönetimi ve raporlarması tarafımızca yapılabilir.

Konsept Tasarım

Belirlenen ihtiyaç programı doğrultusunda, alan ve mekanın genel tasarımı şarj istasyonlarına uygun şekilde tasarlanması. Projeye istinaden çeşitli alternatiflerin hazırlanması, 3D görsel sunumların oluşturulması ve tasarımın tarafımızca yapılması.

Uygulama Projeleri

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kabul edilen projenin, anahtar teslimine kadar tüm projenin yönetimi tarafımızca yapılmaktadır.