Hakkımızda

Geleceği Birlikte Şarj Edelim

B-CHARGE olarak akıllı, güvenilir ve emisyonsuz ulaşımın herkes tarafından her yerde erişilebilir olacağı, sürdürülebilir bir gelecek için mobiliteyi destekliyoruz. Elektrikli araçlar ve E-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesinde rol almak, bu çerçevede doğal çevre koşullarını korumak ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla, Bakırcı E-Mobility Teknoloji A.Ş faaliyetine başlamıştır.

Güvenlilir Çözüm Ortağı…

Otoyoldan evlere, araç filolarından bireysel kullanıma ve çeşitli ticari işletmelere şarj istasyonları satışı ve servisi, network yazılım desteği, özel şarj istasyonu tasarımları ve konsept çalışmaları, eğitim ve iş geliştirme çözümlerimiz ile sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımı benimsemekteyiz.

Türkiye’deki elektrikli araçlara dair altyapının desteklenmesi amacıyla; şarj istasyonu satışı, servis ve teknik altyapı desteği, şarj istasyonları network operatörü ve güneş enerji sistemleri (GES) satışı ile tüm bu sistemlerin kurulum ve teknik eğitim ihtiyaçlarına cevap veren bir şirkettir.

Elektrikli araç şarj istasyonları konusunda başta Türkiye olmak üzere faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde şarj istasyonları Network Operatörü olarak ‘B-CHARGE’ markasıyla hizmet sunmaktadır.

Bütünü görmenin ve sürdürülebilirliğin önemini benimseyen  B-CHARGE “360° Hizmet” konseptini müşterilerine sunmaktadır. Bu yaklaşım sayesinde e-Mobility sektörüne yeni iş modelleri, strateji, süreç danışmanlığı ve anahtar teslim projelerin yanı sıra şarj istasyonları Network Operatörlüğü gibi geniş bir yelpaze ile hizmet vermektedir.

Büyüyen, kurumsallaşan ama ne olursa olsun hayatın içinde kalmaya ve işinin her ayrıntısına hakim olmaya çalışan         
B-CHARGE, kendisini geleceği inşa etme yaklaşımıyla hareket eden “Stratejik Çözüm Ortağı” olarak ifade etmektedir.

e-Mobilite Ekosİstemİne Katkı Sağlıyoruz…

Bugün ve yarın için uçtan uca şarj istasyonları ve network operatörlük hizmeti sunuyoruz. Ülkemizin e-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesine katkı sağlayıp, bu çerçevede doğal çevre koşullarının korunması ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlıyoruz.
Vİzyon
Ülkemizin e-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesinde rol almak, bu çerçevede doğal çevre koşullarını korumak ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlamak.
Mİsyon
Sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyip her çeşit elektrikli araç şarj istasyonları hizmeti vermektir.​